Sismodinamik, yaratıcı ve yüksek donanımlı inşaat mühendisleri ve tasarımcılarından oluşan ekibiyle müşterilerinin, en iddialı binaları en optimum bina performansı ile şekillendirmesine yardımcı olmaktadır.

Yaratıcı ve yenilikçi bakış açısı ile bütünleştirdiğimiz dünya çapındaki uzmanlığımızla, ekonomik anlamda daha sürdürülebilir, verimliliği yüksek ve çevreye duyarlı yapılar tasarlıyoruz. Gelişen taleplere daha duyarlı şekilde, daha etkileyici ve kullanışlı tasarımlar yaratıyoruz.

Mühendislerimizi, müşterilerle ve diğer disiplinlerle yakın bir şekilde çalışmaya ve sektör sorunlarını güncel olarak takip etmeye teşvik ediyoruz. Bu sayede, uzman ekibimiz her zaman tasarımda karşılaşılabilecek zorluk ve kısıtlamalara önceden hazırlıklı kalıyor.
Kimi zaman bir hastane, kimi zaman bir liman, kimi zaman ise bir konut, her müşterimizin ihtiyacı birbirinden farklı ve hepsi birbirinden farklı büyük talepler doğuruyor. Bunun için, tasarımlarımızı her müşterimizin ihtiyacı olan yapısal performans seviyesine göre iyileştiriyoruz.

Kullandığımız uluslararası yazılımların yanında, bu uluslararası yazılımlarla entegre çalışan ve yazılım ekibimizin sürekli olarak geliştirdiği programlarımız ile tasarladığımız yapıların gerektirdiği tüm karmaşık analizleri daha kısa sürelerde tamamlayabiliyoruz.

Yaşam boyu gelişim

Sismodinamik’te şirket kültürünün önemli parçalarından birisi eğitim ve gelişimin yaşam boyu devam ettiğine inanmamız. Her zaman daha iyisini aramayı, merak etmeyi, araştırmayı teşvik etmek ve bu sayede sürekli gelişen bir ekip yaratmak, bu şirketin en önemli değerlerinden birisi. Bu sayede, yapısal tasarım mühendislerimiz geçmiş çözümleri analiz ederek, deneyim ve becerilerini birbirleriyle paylaşarak, her koşulda dayanıklı, zarif, sürdürülebilir ve ekonomik binalar tasarlama becerilerini sürekli geliştirirler.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Projelerinizde uzmanlığımızdan faydalanın.