Küresel ticaretteki değişiklikler ve artan ticaret hacmi, limanların, kıyı endüstrisinin ve toplumların sürekli olarak değişen ihtiyaçlara göre adapte olmasını gerektirir. Bu adaptasyon süreçlerini kolaylaştırmak için kıyı yapıları ve altyapı projelerine uzman anlayışı getiriyoruz.

Kıyı yapıları, gündelik hayatta karşımıza çıkan sıradan yapılardan çok farklı mühendislik özelliklerini barındıran ve tasarlanması özel uzmanlık gerektiren yapılardır. Geoteknik ve deprem mühendisliği konularındaki uzmanlığımızla en zorlu projelerde fark yaratan mühendislik çözümlerini sunuyoruz. Jetty’ler, iskeleler, dolfenler, dalga kırıcılar, akaryakıt depolama tankları ve akaryakıt çiftlikleri gibi yapı-kazık ve zemin etkileşimlerinin bir arada düşünülmesini gerektiren kompleks yapı tiplerinin detaylı mühendislik analizlerini en uygun yazılımları kullanarak yürütüyoruz.

Kıyı mühendisliği tecrübesi

Bugüne kadar Türkiye’nin en uzun Jetty yapılarının kapasite artışı projeleri dahil olmak üzere, deniz altı LNG borularının deprem performans değerlendirmeleri, ya da fay hattı üzerinde bulunan akaryakıt tanklarının deprem performansı iyileştirme projeleri gibi zorlayıcı projeler Sismodinamik mühendisleri sayesinde sürdürülebilir çözümlerle buluştu.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Projelerinizde uzmanlığımızdan faydalanın.