Sismik İzolasyonlu Bolu FTR Hastanesi

Yeni inşa edilecek 250 Yataklı Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, sismik izolasyonlu olarak Sismodinamik tarafından tasarlanmıştır. İşverenT.C. Sağlık BakanlığıKonumKaracasu – BoluHizmetlerYapısal Tasarım, Sismik İzolasyon ve Enerji Sönümleme SistemleriSektörSağlık, İnşaatProje Özeti250 Yatak Kapasitesi 60,000m² inşaat alanıNasıl yardımcı olabiliriz? Projelerinizde uzmanlığımızdan faydalanın.

Özel İlke Hastanesi

İstanbul Yenibosna’da bulunan özel bir hastane binasında, renovasyon çalışmaları kapsamında deprem performans değerlendirmesi yapılmış ve güçlendirme projeleri hazırlanmıştır. İşverenTekstar Sismik YalıtımKonumYenibosna – İstanbulHizmetlerDeprem Performans Değerlendirmesi, Güçlendirme TasarımıSektörSağlıkProje Özeti9 katlı 1,500m²Nasıl yardımcı olabiliriz? Projelerinizde uzmanlığımızdan faydalanın.

İstanbul TEM Hospital Hastanesi

İstanbul Küçükçekmece’de TEM otoyolunun kenarında, Mahmutbey gişelerinin yanındaki bu eski hastane yapısının değişen mimari ihtiyaçlara cevap verebilmesi için renovasyonu kapsamında yapılması planlanan tadilatların yapısal olarak uygunluğunun kontrol edilmesi işleri yürütülmüştür. İşverenBaşakşehir Sağlık Hizmetleri Eğit.KonumKüçükçekmece – İstanbulHizmetlerDeprem Performans DeğerlendirmesiSektörSağlıkProje Özeti9 Katlı 29m yükseklik 4,600m² inşaat alanıNasıl yardımcı olabiliriz? Projelerinizde uzmanlığımızdan faydalanın.