Ataş Rafinerisi Akaryakıt Yeraltı Borulama Sistemleri

Türkiye’nin en köklü akaryakıt tesisi Ataş’ın yeraltı borulama sistemlerinin deplasesi projesinde, geoteknik tasarım ve uygulama metodolojisi hazırlanması işleri yapılmıştır. İşverenMimaş Mühendislik İnşaat ve Mad. A.Ş.KonumAkdeniz – MersinHizmetlerGeoteknik TasarımSektörEnerji, Limancılık, Ulaşım ve TaşımacılıkNasıl yardımcı olabiliriz? Projelerinizde uzmanlığımızdan faydalanın.

Altıntel Liman İşletmeleri Akaryakıt Depolama Tankları

1985 yılından beri sıvı kimyasal maddelerinin depolanması hizmetleri veren Altıntel Liman ve Terminal İşletmeleri’nin Dilovası Organize Sanayi Bölgesi içerisinde toplam 120.000 m² alana kurulu tesisindeki sıvı depolama tanklarının deprem performans değerlendirmeleri yapılmıştır. İşverenAltıntel Liman İşletmeleri A.Ş.KonumDilovası – KocaeliHizmetlerDeprem Performans DeğerlendirmesiSektörEnerji, Limancılık, KimyaProje Özeti63 adet depolama tankı Toplam 82,825 m³ depolama hacmiNasıl yardımcı olabiliriz? Projelerinizde uzmanlığımızdan…

Ataş Rafinerisi Jetty Yapısı

Türkiye’nin en köklü akaryakıt tesisi Ataş’ın mevcut iskelesinin kapasite artışı kapsamında fizibilite çalışmaları ile iskele yapısı, kesonlar ve kazıklar için performans değerlendirmeleri yapılmıştır. İşverenBP Petrolleri A.Ş.KonumAkdeniz – MersinHizmetlerKıyı Yapıları Performans DeğerlendirmesiSektörEnerji, Limancılık, Ulaşım ve TaşımacılıkProje Özeti520m iskele yapısıNasıl yardımcı olabiliriz? Projelerinizde uzmanlığımızdan faydalanın.